Apelacja w sprawie Daniela M. - Prokuratura nie zgadza się z wyrokiem sądu

 Czarne chmury nad synem Zenka, Danielem M., nie rozstają się. Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej złożyła apelację w zambrowskim sądzie, nie zgadzając się z nieprawomocnym uniewinnieniem, które syn discopolowca otrzymał w grudniu 2023 roku. Sprawa dotyczy kontrowersyjnych wpisów 34-latka na Instagramie, które miały obrażać sędzię skazującą go na zakaz prowadzenia pojazdów.


foto: Facebook-DanielM.

  1. Kłopoty Daniela M., syna znanego discopolowca Zenka Martyniuka, ciąg dalej. Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej zdecydowanie nie zgadza się z wyrokiem sądu, jaki zapadł w grudniu 2023 roku w sprawie 34-latka. Syn Zenka, będący aspirującym muzykiem, niedawno zyskał na popularności za sprawą incydentu w Zakopanem, a teraz znów staje przed problemami sądowymi.

Sprawa dotyczy kontrowersyjnych wpisów Daniela M. na Instagramie, które miały obrażać sędzię orzekającą zakaz prowadzenia pojazdów. W grudniu zambrowski sąd uniewinnił 34-latka, twierdząc, że brak jednoznacznych dowodów na to, że to on był autorem tych wpisów. Oskarżony nie przyznawał się do winy, a jego obrońcy przekonywali, że brakuje dowodów na jego rzeczywiste autorstwo.

Prokuratura jednak nie zamierza się poddać. Złożono apelację do zambrowskiego sądu, żądając ponownego przeanalizowania sprawy. Decyzja sądu okręgowego w Łomży będzie kluczowa dla losów Daniela M. oraz rozwoju dalszych wydarzeń w tej kontrowersyjnej sprawie.

Komentarze