Usiłował zabić zabić 64-letniego ojca - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


poniedziałek, 2 września 2019

Usiłował zabić zabić 64-letniego ojcaJaworzniccy policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca miasta, który usiłował zabić ojczyma, strzelając do niego z wiatrówki. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd aresztował go na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

foto: Policja Śląska

Do zdarzenia doszło w piątek przed południem. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 41-letni jaworznianin próbował zabić swojego ojczyma. Mężczyzna strzelił do 64-latka z wiatrówki, powodując bardzo poważną ranę brzucha. Policjanci udzielili poszkodowanemu niezbędnej pomocy, a sprawcę zatrzymali. Ranny trafił do szpitala, a jego wyrodny syn do policyjnego aresztu. Po zebraniu przez śledczych materiału dowodowego, prokurator przedstawił 41-latkowi zarzut usiłowania zabójstwa. 

Wczoraj jaworznicki sąd podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Śledczy ustalają motywy działania mężczyzny oraz szczegółowy przebieg zdarzenia.

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne