Policja ostrzega przed wiadomością o porwaniu dziewczynki w Warszawie - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


wtorek, 3 września 2019

Policja ostrzega przed wiadomością o porwaniu dziewczynki w WarszawiePolicja ostrzega przed informacjami rozsyłanymi w internecie na temat porwania dziewczynki w centrum Warszawy. Linki zawarte w wiadomości mogą kierować do niebezpiecznych stron www.W poniedziałek 2 września Komenda Stołeczna Policji zamieściła na Twitterze ostrzeżenie przed oszustwem. Chodzi o wiadomość o rzekomym porwaniu w popularnym w Warszawie centrum handlowym. Linki zawarte w wiadomości mogą kierować do niebezpiecznych stron www.

"Porwanie w centrum handlowym Złote Tarasy. Policja publikuje wideo z porwania i prosi o pomoc. Kryminalni prowadzą dochodzenie w sprawie uprowadzenia ośmioletniej dziewczynki w Warszawie. Opublikowali portret pamięciowy podejrzewanego mężczyzny i monitoring zajścia. Porusza się on ciemnym marki Seat Leon. Jeżeli ktoś go rozpozna z nagrania prosimy o kontakt z najbliższym komisariatem" - przed taką lub podobną informacją przestrzega stołeczna policja

Po kliknięciu na adres, lub wiadomość użytkownik może zostać przekierowany na niebezpieczną stronę. Pamiętajcie w naszych adresach zawsze na końcu jest PL . Tak może wyglądać przykładowa wiadomość:


źródło: Policja/ RadioZet/ wprost

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne