Radzyń Podlaski.: Pijany woźnica potrącił kobietę. Uciekł z miejsca zdarzenia - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


poniedziałek, 2 września 2019

Radzyń Podlaski.: Pijany woźnica potrącił kobietę. Uciekł z miejsca zdarzeniaPolicjanci z radzyńskiej komendy zatrzymali 50-letniego woźnicę. Mężczyzna jadąc wczoraj zaprzęgiem konnym doprowadził do kolizji drogowej, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Jak się okazało 50-latek miał 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.


foto: policja


Wczoraj tuż po 18:00 policjanci patrolujący Wolę Osowińską zauważyli na jednej z ulic kobietę, która miała widoczny uraz ręki. Usłyszeli od kobiety, że została potrącona przez zaprzęg konny, którego kierowca odjechał. Policjanci udzielili kobiecie pomocy przedmedycznej, a następnie zgodnie ze wskazaniem świadków pojechali w kierunku, w którym zaprzęg odjechał.

Chwilę później mundurowi ujawnili opisywany wóz konny i zatrzymali woźnicę. Stan, w jakim się znajdował, nie pozwolił mu na opanowanie zwierząt, którymi kierował. Mężczyzna nie był w stanie opowiedzieć policjantom, co się stało. 50-letni mieszkaniec gminy Kock miał bowiem 2 promile alkoholu w organizmie.

Teraz nietrzeźwy woźnica odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie kolizji.

P.W.

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne