Tragiczny wypadek w Stępkowie. Nie żyje 20- letni mężczyzna

 Dzisiaj w nocy miał miejsce wypadek ze skutkiem śmiertelnym na drodze wojewódzkiej numer 819. 20-latek z gminy Dębowa Kłoda kierując citroenem w miejscowości Stępków prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych, zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Kierujący pojazdem poniósł śmierć na miejscu. Apelujemy o ostrożność na drodze.


Dzisiaj kilka minut po godzinie 1:00 w nocy dyżurny parczewskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej numer 819 w miejscowości Stępków samochód osobowy uderzył w drzewo. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący citroenem jechał od strony Dębowej Kłody w kierunku Parczewa.

Kierujący pojazdem 20-latek z gminy Dębowa Kłoda prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, potem na pobocze i uderzył w drzewo.

Kierujący 20-latek podróżował sam. Mężczyzna był zakleszczony w pojeździe. Został ewakuowany przez strażaków, a następnie przekazany zespołowi karetki pogotowia. Będący na miejscu zdarzenia lekarz stwierdził natychmiastowy zgon mężczyzny w skutek odniesionych obrażeń w chwili zdarzenia. Decyzją Prokuratora Rejonowego w Parczewie ciało zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. W trakcie prowadzonej akcji ratowniczej droga była zablokowana.

Apelujemy o rozwagę i ostrożność na drodze.

starszy sierżant Ewelina Semeniuk

Komentarze