Sosnowiec: Ojciec wyciągnął 12-latkę z łóżka zaczął bić i dusić. Znęcał się również nad żoną i psem

Sosnowieccy policjanci z Komisariatu Policji II zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który od 2018 roku znęcał się na swoją żoną i 12-letnią córką. Dramat po raz pierwszy ujrzał światło dzienne, kiedy przerażona dziewczynka zaatakowana przez ojca, uciekła na ulicę szukając pomocy.

zdjęcie: LP

Do domowej awantury doszło w jednym z mieszkań dzielnicy Pogoń. Pijany 35-latek wszczął ją, kiedy jego żona była w pracy. Kopnął swojego psa i wyrzucił go z domu, po czym zaatakował swoją 12-letnią córkę, wyciągnął ją z łóżka i zaczął bić i dusić.  

Przerażona dziewczynka, której w pewnej chwili udało się wyrwać swemu oprawcy, uciekła na ulicę. Stamtąd zadzwoniła do matki i ponformowała ją o całym zajściu. Powiadomiono Policję. Agresor został obezwładniony i zatrzymany. Podczas czynności, kiedy policjanci pouczyli kobietę o tym, jakie jej przysługują prawa i jakie są możliwości ochrony przed sprawcą znęcania, ofiara zdecydowała się opowiedzieć o koszmarze, jaki jest udziałem jej rodziny już od 2018 roku.  

Okazało się, że od blisko 3 lat jej mąż znęca sie zarówno nad nią, jak i nad jej córką. Zatrzymany, kiedy tylko wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty. Odpowie za znęcanie się nad rodziną i nad psem. Prokurator wydał mu nakaz natychmiastowego opuszczenia zajmowanego wspólnie z ofiarami mieszkania oraz zakazał mu zbliżania sie do pokrzywdzonych. 35-latkowi może grozić do 8 lat więzienia.
źródło: KMP w Sosnowcu

3 marca z zakładu karnego w Kłodzku rozległy się przeraźliwe krzyki, którymi więźniowie przywitali morderce 3-letniej Hani. Słyszało je pół miasta.

Opublikowany przez Głos Wojewódzki Sobota, 6 marca 2021

Komentarze

  1. Twardziel sie znalazł oby w pierdlu o niego zadbali

    OdpowiedzUsuń
  2. Żeby zdechł w w wieziennej celi w męczarniach psychol

    OdpowiedzUsuń