Tragiczny wypadek w Łodzi. Nie żyją dwie młode osoby

Policjanci z Wydziału Przestępstw i Wykroczeń w Ruchu Drogowym KMP w Łodzi pod nadzorem Prokuratury prowadzą czynności związane z wyjaśnieniem przyczyn tragicznego wypadku, do którego doszło w Łodzi na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Obywatelskiej. W następstwie zderzenia pojazdu osobowego marki Audi z ciężarowym iveco śmierć poniosło dwoje młodych ludzi.


10 listopada 2020 roku około godziny 21:00, dyżurny Stanowiska Kierowania KMP w Łodzi odebrał zgłoszenie dotyczące wypadku, do jakiego miało dojść  w Łodzi przy skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Obywatelskiej. Funkcjonariusze ustalili, że na skutek zderzenia samochodu osobowego marki Audi z ciężarowym iveco śmierć poniósł kierujący osobówką 25-latek oraz jego 19-letka pasażerka. Natomiast, kierujący pojazdem ciężarowym z urazem klatki piersiowej trafił do szpitala.
 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pojazd osobowy jechał prawym pasem ruchu al. Jana Pawła II od ulicy Wróblewskiego w kierunku południowym i wjechał na skrzyżowanie z ulica Obywatelską. W tym samym czasie, kierujacy dostawczym iveco jadący al. Jana Pawła II od ulicy Pabianickiej w kierunku Północnym skręcał w lewo w ulicę Obywatelską, przecinając tor ruchu pojazdowi osobowemu.
 


Na skutek zderzenia pojazd osobowy zaklinował się pod nadwoziem pojazdu dostawczego. Dalsze czynności związane z wyjaśnieniem przyczyn tragicznego wypadku prowadzą funkcjonariusze Wydziału Przestępstw i Wykroczeń w Ruchu Drogowym KMP w Łodzi.


Komentarze