Dzieci CHORE ONKOLOGICZNIE chcą pomóc koleżance. By zebrać pieniądze nagrały piosenkę – ZOBACZ NAGRANIE

Portal pomysłodawcy.pl cytuje jedną z rozmów, które odbywają się na oddziale onkohematologii dziecięcej. To ważny temat w czasach, gdy na pierwszych stronach pojawia się tylko CIVID - 19. ,,- Kochanie, pewnie bardzo cię boli każdy ruch. Prawda? – Hmm…tak. Wszystko cię boli, tak? – Tak…ale mamuś pamiętaj, że ja cały czas walczę. Walczę dla ciebie, mamusiu…i dla tatusia!".

foto: screen-wideo-YouTube

Mateusz Rejowski, którego historia i autorski cover utworu Donniego Ferrari ,,Ona by tak chciała, bym był zdrowy" zostały opublikowane na stronie pomyslodawcy.pl. Mateusz doświadczył przebywając na onkologii bardzo trudnych rzeczy, o których przeciętni nastolatkowie nie mają bladego pojęcia.  Chłopiec nadal walczy o powrót do pełni zdrowia, a mimo to wraz z zespołem kanału YouTube PASSIO POLAND podejmują próby ratowania dzieci z onkologii. Wsparcia udzielają im dwie młode i niezwykle uzdolnione wokalistki: Ola (13 l.) i Elena (11 l.).
 

Dzieci stworzyły niezwykłą przeróbkę utworu Corazón - ,,Maluma", do którego teledysk został zrealizowany na oddziale onkologicznym. Głównymi bohaterami teledysku stały się dzieci potrzebujące natychmiastowej pomocy, m. in. Anielka Kondracka potrzebująca szybkiego przeszczepu szpiku!!! Głównym celem jest znalezienie dawcy. Możesz Drogi Czytelniku pomoc i Ty, jeśli dalej przekażesz apel oraz zarejestrujesz się do bazy potencjalnych dawców szpiku.
 


To nie sprawi Ci bólu, a uratuje życie Anielki i innych potrzebujących osób. Utwór został także stworzony po to, by poruszyć ludzkie serca. Każdy może przecież dołożyć cegiełkę do ratowania dzieci chorych onkologicznie, nawet niewielką, a jak szalenie ważną. Bo jeśli każdy z nas spróbuję dać coś od siebie uda się uratować niejedno życie. Wspomóżmy Klinikę Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie. Wpłacajmy cegiełki/datki na stronie dajesz.com.pl Zobacz nagranie i pomóż, by dzieci mogły żyć...


źródło: pomysłodawcy.pl


Komentarze