FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Próbował ukraść... 50 kostek masła


Policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Świętochłowic, który dopuścił się kradzieży rozbójniczej na terenie jednego ze sklepów. Jego łupem padło... 50 kostek masła. Wpadł, gdyż w porzuconym plecaku stróże prawa znaleźli jego dokumentację medyczną...


foto: policja


W jednym ze sklepów wielkopowierzchniowych w Świętochłowicach doszło do kradzieży rozbójniczej. 40-letni mężczyzna, gdy wydawało mu się, że nikt go nie widzi, załadował do swojego plecaka z półek 50 kostek masła i pośpiesznie chciał opuścić sklep. 


Na drodze stanął mu jednak czujny pracownik ochrony, który złapał złodzieja za plecak tuż przed wyjściem. 40-latek, chcąc zbiec za wszelką cenę z łupem, zaczął szarpać się z pracownikiem ochrony i odpychać go, ten jednak nie dał z wygraną i ostatecznie złodziej wybiegł ze sklepu bez plecaka, który został w rękach ochroniarza.


 Złodziej zapomniał, że w swoim bagażu zostawił dokumentację medyczną ze jego danymi oraz adresem. Mężczyzna zgubił również telefon komórkowy. Policjanci szybko namierzyli 40-latka, który po zatrzymaniu trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za kradzież rozbójniczą, za którą grozi mu nawet 10 lat więzienia.

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...