FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Zaginęła Amelia Florczyk. Dziewczynka ma zespół Aspergera


We wtorek wieczorem zaginęła 16-letnia Amelia Florczyk. Dziewczynka tego dnia wyszła z domu w Miejskiej Górce, niedaleko Rawicza (województwo wielkopolskie) i miała pójść do kolegi. Od tamtej pory jednak ślad po nastolatce zginął i nie ma z nią żadnego kontaktu. Amelia jest nastolatką z zespołem Aspergera. 


foto: Facebook

Jak relacjonuje matka Amelii, nastolatka wczoraj wyszła do kolegi, ale nie dotarła na miejsce. Ma 16 lat, ale wygląda na młodszą. Jest nastolatką z zespołem Aspergera, z tego powodu, a także napadów lękowych, może (ale nie musi) zachowywać się "dziwnie"- sztywno chodzić, machać rękami - pisze pani Anna prosząc o pomoc w odnalezieniu córki.

Amelia miała na sobie czarne zapinane lakierki, ciemnogranatowe szerokie dżinsy, granatową koszulkę i jasnoszarą bluzę rozpinaną z kapturem ze wizerunkiem postaci Hello Kity na plecach. Mama zastrzega, że dziewczynka mogła się przebrać.

Amelia jest nastolatką z zespołem Aspergera. Z tego powodu oraz napadów lękowych może (ale nie musi) zachowywać się „dziwnie” - sztywno chodzić, machać rękami.

Kontaktować można się z policją w Rawiczu pod nr tel. (065) 546-62-00 lub tel. alarmowy 112

źródło: Rmf24/ GazetaWroclawska

« PREV
NEXT »

Popularne