Lorki. 3-latek wpadł do szamba. Walczy o życie w szpitalu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 12 lutego 2019

Lorki. 3-latek wpadł do szamba. Walczy o życie w szpitalu


Trzyletni chłopiec wpadł do zbiornika z gnojowicą w miejscowości Lorki w gminie Grodziczno w woj. warmińsko-mazurskim. – Dziecko zostało zabrane helikopterem lotniczego pogotowia ratunkowego do Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie


foto: 
KP PSP Nowe Miasto

11 lutego 2019 roku kilka minut przed godziną 11 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim wpłynęła dramatyczna informacja o dziecku które wpadło do szamba.

Chłopiec w wieku około 3 lat po wpadnięciu do zbiornika z gnojowicą został wydobyty przez ojca i jest pod opieką rodziny.Dziecko oczekiwało w domu na przyjazd karetki pogotowia. Strażacy przygotowali lądowisko dla helikoptera medycznego, który wylądował na polu obok miejsca zdarzenia.

Przytomne dziecko oczekiwało w domu na przyjazd karetki. Strażacy zajęli się przygotowaniem miejsca lądowania dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak informuje portal SE.PL - Lekarze walczą o jego życie. Chłopiec jest w bardzo ciężkim stanie, nie oddycha samodzielnie, jest podłączony do
respiratora. Według wstępnych ustaleń szambo nie było przykryte. Sprawą wypadku zajmuje się policja z Nowego Miasta Lubawskiego.
źródło: tvpInfo/ se/ wspolczesna

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne