PILNE# Policja poszukuje dwuletniego Janka i jego ojca - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 12 lutego 2019

PILNE# Policja poszukuje dwuletniego Janka i jego ojcaPolicja z Bochni w Małopolsce poszukuje dwuletniego Janka i jego ojca, mieszkańca Trzciany. Mężczyzna we wtorek po południu zabrał syna i uciekł.


Po konflikcie z rodziną mężczyzna wziął to dziecko na ręce i uciekł w zarośla - mówi nam Dominika Półtorak z bocheńskiej policji.


Ojciec chłopca ma 34 lata. Ma około 170-175 cm wzrostu. Na sobie miał granatowe dżinsy i szarą bluzę. Jak czytamy na stronach RMF, w poszukiwaniach biorą udział wszyscy policjanci z Bochni, ściągnięci są także funkcjonariusze z komendy wojewódzkiej w Krakowie z psami tropiącymi. Powiadomieni są także strażacy.


Prosimy o kontakt wszystkie osoby które maja jakieś informacje o miejscu w którym przebywa.
Aktualizacja: POSZUKIWANI ODNALEZIENI! Janek i jego ojciec odnaleźli się u rodziny w Łapanowie. Poszukiwany przez cały czas przemieszczał się w terenach leśnych, a kiedy zrezygnował z dalszej wędrówki (z dwuletnim dzieckiem przy minusowej temperaturze) udał się do rodziny zamieszkałej 12 kilometrów od miejsca poszukiwań. Policja nie udziela więcej informacji. Akcja poszukiwawcza odwołana.

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne