UWAGA: Zaginęła Anna Jakubiec - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 12 lutego 2019

UWAGA: Zaginęła Anna Jakubiec


Zaginęła 17 -letnia Anna Jakubiec. Wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie pod nr tel: tel. (89) 752 92 00 lub osobiście w najbliższej jednostce Policji.


foto: policja


Policjanci z Kętrzyna poszukują Anny Jakubiec. 17-latka wyszła z miejsca zamieszkania w sobotę (2 lutego br.) w godzinach wieczornych i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.


Anna Jakubiec ma ok. 160 cm wzrostu, ciemne oczy i długie czarne włosy. Ubrana była w kurtkę koloru niebieskiego z kapturem obszytym brązowym futerkiem, chusta w kolorową kratę, spodnie materiałowe koloru białego oraz szare sportowe buty.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie pod nr tel. (89) 752 92 00 lub osobiście w najbliższej jednostce Policji.

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne