JEŚLI ROZPOZNAJESZ TE KOBIETY, POWIADOM POLICJĘ - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 4 stycznia 2019

JEŚLI ROZPOZNAJESZ TE KOBIETY, POWIADOM POLICJĘ


Policjanci z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży bielizny, do której doszło na terenie sklepu w jednej z galerii handlowych. Związek ze sprawą mogą mieć  kobiety których wizerunki publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają te osoby lub posiadają informacje na ich temat, prosimy o kontakt z Policją. Zapewniamy anonimowość.


foto: policja

Funkcjonariusze z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży bielizny w sklepie z odzieżą na terenie galerii handlowej przy ul. Grunwaldzkiej.  Do przestępstwa doszło w dniu 21 grudnia 2018 roku.

Związek ze sprawą mogą mieć dwie kobiety których wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęć lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem III Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr (58) 521-15-22, zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres  komendant.kp3@gd.policja.gov.pl


« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne