Tragiczny wypadek. Kierowca busa poniósł śmierć na miejscu,a 16 osób zostało przewiezionych do szpitali - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 13 września 2018

Tragiczny wypadek. Kierowca busa poniósł śmierć na miejscu,a 16 osób zostało przewiezionych do szpitali


Dzisiaj na DK-12 w m. Garbów doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech busów, w tym jednego pasażerskiego. Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca rejsowego busa poniósł śmierć na miejscu, a 16 osób zostało przewiezionych do szpitali. Droga jest całkowicie zablokowana, a policjanci kierują pojazdy na objazdy drogami lokalnymi i na S-17.

 Tragiczny wypadek. Kierowca busa poniósł śmierć na miejscu,a 16 osób zostało przewiezionych do szpitali
zdjęcia: policja
Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 8:50 na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Garbów na ul. Warszawskiej na prostym odcinku drogi. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący dwoma samochodami dostawczymi jechali w kierunku Warszawy. Pierwszy z nich zwolnił, prawdopodobnie chcąc zjechać z drogi. Jadący za nim kierowca w ostatniej chwili zauważył ten manewr i chcąc uniknąć zderzenia zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka busem pasażerskim relacji Puławy – Lublin. 

Niestety w wyniku zdarzenia kierujący rejsowym busem poniósł śmierć na miejscu. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiło 15 pasażerów busa oraz kierujący samochodem dostawczym, który zjechał na przeciwny pas ruchu.
Droga krajowa nr 12 jest całkowicie zablokowana, a policjanci kierują pojazdy na objazdy drogami lokalnymi i na S-17. 

Policjanci cały czas pod nadzorem prokuratora pracują na miejscu zdarzenia i wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.
Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze i zdjęcie nogi z gazu. Lepiej dojechać kilka minut później niż wcale.
K.K.
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne