Chciał rzucić się pod pociąg - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 6 września 2018

Chciał rzucić się pod pociąg

Wczoraj wieczorem dyżurny przemyskiej policji otrzymał informację, że mężczyzna chce rzucić się pod pociąg. Na szczęście pomoc przyszła na czas.

zdjęcie: policja/ Chciał rzucić się pod pociąg
zdjęcie: policja/ Chciał rzucić się pod pociąg


Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 22. Dyżurny otrzymał zgłoszenie z nr 112, że w miejscowości Buszkowiczki na torach znajduje się mężczyzna, który prawdopodobnie chce rzucić się pod pociąg.

Na miejsce skierowano policyjny patrol. Funkcjonariusze Wydziału Wywiadowczo-Interwencyjnego przemyskiej komendy udali się na wiadukt kolejowy i sprawdzali tory w kierunku Przemyśla i Żurawicy. Jednak nie ujawnili tam żadnej osoby, mimo to szukali dalej.

O fakcie tym został poinformowany dyżurny SOK oraz dyżurny ruchu stacji PKP Przemyśl, a ruch pociągów został wstrzymany w obu kierunkach.

W trakcie sprawdzania rejonu rampy rozładunkowej, tuż przy torach w miejscowości Żurawica przy ul. Kolejowej, zauważono mężczyznę. Okazało się, że to 35-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego, który w rozmowie oświadczył, że pokłócił się z rodziną i nie ma już dla kogo żyć.

Policjanci przekazali mężczyznę zespołowi ratownictwa medycznego, który przewiózł go do szpitala.
mf  
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne