Tragedia w Darłówku niczego nie nauczyła! Nieodpowiedzialny ojciec w Łebie (NAGRANIE W ARTYKULE) - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 21 sierpnia 2018

Tragedia w Darłówku niczego nie nauczyła! Nieodpowiedzialny ojciec w Łebie (NAGRANIE W ARTYKULE)

Niebezpieczny sceny rozegrały się na jednej z plaż w Łebie.  Podczas kąpieli 7-letniej dziewczynki, fala porwała dmuchane koło. Ojciec 7-latki rzucił się na ratunek zabawki, a za ojcem 7-latka. Już chwilę później oboje znajdowali się w niebezpieczeństwie. Ojciec i jego córka zaczęli tonąć. Interweniować musieli ratownicy.


zdjęcie: scree/wideo


Kilka dni po tragedii w Darłówku, weekend w Łebie słońce, fala, wiatr - nierozsądny rodzic płynie z dzieckiem po uciekające kółko na falochron miejsce szczególnie niebezpieczne objęte zakazem kąpieli a dodatkowo wygrodzone koralikami. Kolejny raz zdążyliśmy.

RATOWNICTWO WODNE Stołeczne WOPR 
Uratowali i po raz kolejny wygrali z Neptunem . Chwila nieuwagi i doszłoby do tragedii ale czujni ratownicy w porę przeprowadzili udana akcje . 
Niedziela , plaza , piękne duże fale , spacerujesz i nagle słyszę 3-krotny gwizd , biegną ratownicy w stronę morza, pełna organizacja , po chwili na rekach wynoszą dziewczynkę .... udało się !!!!! Brawo ratownicy !!!! Super !!!!
Udało mi się nagrać fragment ich pracy , poproszono mnie o pokazanie filmu , ,,szef,, WOPR-u wyraził zgodę na publikację. Dowiedziałem się ze w zeszłym roku utonęło na tej plaży 6 osób w tym rodzina , bardzo to przeżywają , i sami z tym walczą ... nikt ich nie wspiera  !!!!!!!
Dziekuję za Wasza czujność ...
źródło: PolsatNews/ Ratownictwo Wodne Łeba
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne