USA: Zabił swoją ciężarną żonę i dwie córeczki, następnie szukał rodziny przed kamerami telewizyjnymi - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 21 sierpnia 2018

USA: Zabił swoją ciężarną żonę i dwie córeczki, następnie szukał rodziny przed kamerami telewizyjnymi

Do zbrodni doszło w Kolorado w USA. Chris Watts (33 l.) przyznał się, że zabił swoją ciężarną żonę, Shanann Watts (34 l.) oraz dwie córki, Bellę (4 l.) i Celeste (3 l.). 


zdjęcie: mirror

Mężczyzna zeznał przed sądem, że zdecydował się zabić żonę, która była w 15. tygodniu ciąży, po tym, gdy na monitorze z kamery umieszczonej w domu zobaczył, że 34. latka podduszała jedną z córek. Powiedział także, że miał romans. Watts postanowił porozmawiać z Shanann o separacji. Doszło do kłótni i wtedy mężczyzna dokonał morderstwa. 
Ciała swoich bliskich ukrył na terenie firmy Anadarko Petroleum, w której pracował. Przedsiębiorstwo jest jednym z największych w Kolorado. Zajmuje się wydobyciem ropy i gazu. 

Przeprowadzono sekcję zwłok wszystkich ofiar, jednak przyczyny śmierci nie zostały podane. 

Zanim mężczyzna przyznał się do zbrodni, apelował przed kamerami o pomoc w odnalezieniu „zaginionej” rodziny. Powiedział, że 13. sierpnia pokłócił się z żoną, a kiedy wrócił z pracy, nie zastał nikogo w domu. Rozpoczęto poszukiwania bliskich Chrisa. 33. latek rozmawiał z lokalnymi mediami i prosił o pomoc. Ekspert z dziedziny mowy ciała, która uważnie przejrzała nagrania z wywiadów z mężczyzną, powiedziała, że uznano, że Watts kłamie, gdyż mówił za dużo i podawał zbyt wiele informacji. 

Mężczyzna w końcu przyznał się do dokonania zabójstwa. Usłyszał 9 zarzutów dotyczących popełnionych zbrodni.

Renata Zalewska-Ociepa
Źródło: mirror.co.uk
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne