Syn gwiazdora disco polo zatrzymany przez policję? Chodzi o narkotyki - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 16 maja 2018

Syn gwiazdora disco polo zatrzymany przez policję? Chodzi o narkotyki

Jak informuje lokalny tygodnik „Echo Turku” w artykule o wymownym tytule „Ojciec lubi zielone oczy, a syn marihuanę”, w minioną sobotę na jednej z posesji w Turku policjanci zatrzymali 28-letniego Daniela M. – syna gwiazdy muzyki disco polo Zenona Martyniuka. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki.
zdjęcie ilustracyjne: bixabay

– Po godz. 22:00 musieliśmy interweniować w jednym z domów, bo 28-latek zachowywał się niewłaściwie w miejscu zamieszkania swojej dziewczyny –powiedział w rozmowie z dziennikarzami Fakt24 asp. sztab. Mateusz Latuszewski z policji w Turku.

Policjanci nie ujawniają co było powodem interwencji patrolu oraz czy chodzi o syna Zenona Martyniuka. Zatrzymany 28-latek miał przyjechać białym Porsche do swojej dziewczyny. Z racji tego, że 18-latka jest właśnie w trakcie matury, jej rodzice nie byli zadowoleni z wizyty Daniela. Gdy policja przyjechała na miejsce, okazało się, że chłopak posiadał przy sobie marihuanę.

– Przy zatrzymanym mężczyźnie policjanci znaleźli niewielką ilość narkotyku . Mężczyzna został zatrzymany na noc. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Co do zarzutów w sprawie jego zachowania, wciąż toczy się postępowanie – wyjaśnił policjant.

Zenon Martyniuk poproszony przez pudelek.pl o komentarz, powiedział, że do sprawy odniesie się, gdy będzie miał pewność, że chodzi o jego syna.

źródło: echoturku.net.pl/ Fakt24/ naTemat/ KryminalnaPolska
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne