Zwyrodnialec zgwałcił staruszkę na cmentarzu. Sąd nie miał wątpliwości - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 16 maja 2018

Zwyrodnialec zgwałcił staruszkę na cmentarzu. Sąd nie miał wątpliwości

Kamil L., który dokonał brutalnego gwałtu na tarnowskim Starym Cmentarzu na 64-letniej kobiecie, usłyszał wyrok. Najbliższe 8 lat mężczyzna spędzi w więzieniu.

zdjęcie ilustracyjne: pixabay

Jak ustalili śledczy, do gwałtu doszło w środku dnia, gdy mieszkanka Tarnowa porządkowała groby swoich bliskich. W pewnej chwili do 64-latki podszedł mężczyzna, który najprawdopodobniej chciał wykorzystać fakt, że wokół jest niewiele osób. Zaproponował kobiecie współżycie, ale ona na to nie przystała. Wtedy rozwścieczony Kamil L. rzucił się na nią.


29-latek szarpał staruszkę i przewrócił ją na ziemię. Najpierw bił ją po głowie a póżniej zgwałcił. Kobieta próbowała wyswobodzić się z rąk swojego oprawcy przez kilkadziesiąt minut. 

W końcu, gdy jej się to udało, uciekła i powiadomiła policję. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania zwyrodnialca. Bardzo szybko udało się ująć napastnika, którego 64-latka dość szczegółowo opisała.

Brutalny atak na kobietę miał miejsce w lipcu ubiegłego roku. Kamil L. usłyszał wyrok 8 lat więzienia, od którego się odwołał. Sąd Okręgowy w Tarnowie podtrzymał dziś tę decyzję. 


 Dodatkowo musi zapłacić 12 tys. zł tytułem częściowego zadośćuczynienia na rzecz pokrzywdzonej, a także przez 8 lat od opuszczenia zakładu karnego ma zakaz kontaktowania i zbliżania się do niej –poinformował Tomasz Kozioł, rzecznik Sądu Okręgowego w Tarnowie.

źródło: o2.pl/ KyrminalnaPolska

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne