Satanistka skazana za zabicie emeryta - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 12 kwietnia 2018

Satanistka skazana za zabicie emeryta

Odpowiadała z wolnej stopy, nie stawiała się na rozprawy, ale wyrok wreszcie zapadł. Sąd Okręgowy w Siedlcach skazał na 15 lat więzienia satanistkę Luizę K. (20 l.) z Podebłocia (woj. mazowieckie). Odpowiadała za okrutne zabójstwo sąsiada Wiesława Pudło (†62 l.). Po rozprawie została skuta kajdankami i odwieziona do celi.


zdjęcie: screen/tvnuwaga
Nie kryła nigdy swojej orientacji seksualnej, fascynacji śmiercią, krwią, szatanem. Tym razem jednak straciła butę, wbijała wzrok w podłogę, z oczu ciekły jej łzy. Na sali rozpraw pojawiła się z rodzicami i koleżanką, z którą łączy ją związek lesbijski. 
Dziewczyny czule żegnały się przed wyprowadzeniem Luizy do policyjnego radiowozu. Prokurator żądał dla niej 25 lat więzienia. Sędzia uzasadnił swój 15-letni wyrok tym, że dziewczyna nie planowała zbrodni, a doszło do niej podczas przypadkowego spotkania na wiejskiej drodze i kłótni.

Wydarzyło się to w lutym dwa lata temu. Wieczorem w przydrożnym rowie znaleziono zwłoki emerytowanego kolejarza Wiesława Pudło. Na jego ciele - w okolicach szyi, tułowia i brzucha - znajdowały się rany kłute i cięte. Dzień później zatrzymano Luizę K. W chwili aresztowania jechała pociągiem do koleżanki. 
źródło: SE.PL

« PREV
NEXT »

Popularne