Sprawca pobicia zatrzymany po publikacji jego wizerunku w mediach - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 12 kwietnia 2018

Sprawca pobicia zatrzymany po publikacji jego wizerunku w mediach

Dzięki publikacji wizerunku na portalu internetowym Kuriera Porannego, jeden ze sprawców pobicia został zatrzymany. Policjanci ustalili również tożsamość pozostałych napastników. Zatrzymanie ich to tylko kwestia czasu. 22-latek usłyszał dziś zarzut pobicia, do którego się przyznał. Teraz za swój czyn odpowie on przed sądem.

zdjęcie: policja.gov.pl

Dzięki publikacji wizerunku sprawców pobicia, policjanci z Komisariatu Policji IV w Białymstoku, zatrzymali pierwszego z podejrzanych – 22-letniego mężczyznę. Mundurowi, ustalili również tożsamość pozostałych dwóch napastników.

Do zdarzenia doszło 2 kwietnia 2018 roku (poniedziałek) w rejonie jednego ze sklepów przy ulicy Ciołkowskiego w Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie). Wtedy to 22-latek i jego dwaj koledzy zaatakowali dwóch przypadkowych mężczyzn. Napastnicy bili ofiary po całym ciele. Później wsiedli do czarnego audi i odjechali.
Po opublikowaniu wizerunku napastników przez lokalne media, z redakcją Kuriera Porannego skontaktował się czytelnik, który poinformował, że rozpoznaje jednego z mężczyzn. Informacja ta natychmiast trafiła do policjantów z białostockiej "czwórki". 

Wczoraj (09.04.2018 r.), 22-letni mieszkaniec Michałowa (gmina Zakrzewo) został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzut pobicia. Przyznał się do winy. Teraz za swój czyn odpowie on przed sądem.

(KWP w Białymstoku/ab)

« PREV
NEXT »

Popularne