UWAGA: Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Skontaktuj się z policją! - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 19 marca 2018

UWAGA: Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Skontaktuj się z policją!

Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji IV w Częstochowie poszukują sprawcy uszkodzenia ciała. Do zdarzenia doszło 31 stycznia 2018 roku na peronie nr 2 dworca kolejowego Częstochowa-Osobowa. Mężczyzna widoczny na zdjęciach jest podejrzewany o to, że zaatakował kierownika pociągu i kilkakrotnie uderzył go pięścią.

zdjęcie: policja.gov.pl

Z dotychczasowych ustaleń policjantów z Wydziału  Kryminalnego Komisariatu Policji IV w Częstochowie wynika, że 31 stycznia 2018 roku, około 15.30 pociąg relacji Szczecin Główny - Katowice wjechał na peron nr 2 stacji Częstochowa-Osobowa. Grupa młodych ludzi podeszła wtedy do wagonu. Jeden z mężczyzn wszedł do środka, a kierownik pociągu poinformował go, że jeżeli nie ma biletu, będzie musiał opuścić pociąg. Mężczyzna zareagował agresją. Podbiegł do pokrzywdzonego i uderzył go kilkukrotnie pięścią, a następnie uciekł z dworca podziemnym przejściem.
Śledczy ustalili, że sprawca miał ok. 175 cm wzrostu, był łysy, ubrany w czarną kurtkę, jasny sweter lub bluzę na suwak, granatowe spodnie i czarne buty. Miał przy sobie dużą podróżną torbę.
Osoby mogące rozpoznać widocznego na zdjęciach mężczyznę podejrzewanego o atak na kierownika pociągu, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu IV Policji w Częstochowie tel. (34) 369 1711/ 1707 lub z najbliższą jednostką policji - telefony 997, 112.
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne