Areszt za zgwałcenie - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 19 marca 2018

Areszt za zgwałcenie

Policjanci z komisariatu I w Częstochowie zatrzymali 51-latka podejrzanego o zgwałcenie 55-letniej kobiety. Jak ustalili śledczy, mężczyzna spożywał z pokrzywdzoną alkohol, a następnie zmusił ją do obcowania płciowego. W chwili zatrzymania badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile. Na wniosek śledczych sąd zadecydował o umieszczeniu mężczyzny na najbliższe 2 miesiące w tymczasowym areszcie.

zdjęcie ilustracyjne: pixabay

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem w Częstochowie. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że 51-latek przyszedł do kobiety z alkoholem, który wspólnie spożywali. Po biesiadzie, 55-latka poszła spać do pokoju obok, zamykając za sobą drzwi na klucz.

 Mężczyzna uszkodził je jednak, otworzył i zmusił kobietę do obcowania płciowego. Pokrzywdzona uciekła do sąsiadki, a poinformowani o wszystkim nad ranem stróże prawa natychmiast podjęli działania. Bardzo szybko namierzyli i zatrzymali podejrzanego.

 Badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Trafił do policyjnej celi, a stamtąd do Prokuratury Rejonowej Częstochowa-Północ, gdzie usłyszał zarzut zgwałcenia. Przestępstwo to jest zagrożone karą nawet 12 lat wiezienia. Na wniosek śledczych sąd zadecydował o umieszczeniu zatrzymanego na najbliższe 2 miesiące w tymczasowym areszcie.
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne