Tragedia na przedmieściach Opola: Ciała dwojga małych dzieci znalezione w mieszkaniu

Wstrząsająca tragedia miała miejsce na przedmieściach Opola, gdzie znaleziono ciała dwójki małych dzieci w wieku przedszkolnym lub młodszych. W mieszkaniu obecna była także ranna kobieta, partnerka ojca, która nie była matką dzieci. Mężczyzna, ojciec dzieci, pojawił się na miejscu zdarzenia i został przewieziony do szpitala.

foto: Policja

Wstrząsające wydarzenia rozegrały się na przedmieściach Opola, gdzie odkryto tragiczne ciała dwójki małych dzieci w wieku przedszkolnym lub młodszych. Informacje te potwierdził Polsat News, który dowiedział się również, że w mieszkaniu znajdowała się ranna kobieta, jednak nie była ona matką dzieci. Kobieta była konkubiną ojca dzieci.

Według źródeł, na chwilę obecną wydaje się, że to partnerka ojca dzieci mogła być sprawczynią tej makabrycznej zbrodni. Ojciec dzieci nie znajdował się w mieszkaniu w momencie zdarzenia. Na miejsce przybył później i został odwieziony karetką do szpitala.

Informacje o tragedii dotarły do służb po godzinie 17 poprzez zgłoszenie na numer alarmowy 112. Aktualnie nie jest jeszcze znane, kto dokładnie wezwał służby w tej sprawie.

Oficer prasowa sierż. szt. Marta Białek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu potwierdziła, że policja znalazła ciała dwójki małych dzieci na jednej z posesji w powiecie opolskim. Na chwilę obecną informacje na temat prowadzonego śledztwa nie są udostępniane ze względu na dobro śledztwa. Śledztwem zajmuje się prokuratura, a działania prowadzący śledczy działają pod nadzorem prokuratora. Miejmy nadzieję, że odpowiednie instytucje szybko rozjaśnią tę tragiczną sytuację.

Komentarze