Tragiczny wypadek w Niegardowie Kolonii zginęły 4 osoby - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


piątek, 25 października 2019

Tragiczny wypadek w Niegardowie Kolonii zginęły 4 osoby

Krakowscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło 24 października w miejscowości Niegardów Kolonia. W wyniku zdarzenia, zginęły 4 osoby. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o bezpieczną i ostrożną jazdę.


foto: policja


Wczoraj tj. 24 października 2019 roku, około godz. 17:25 w miejscowości Niegardów Kolonia na skrzyżowaniu drogi powiatowej nr 1235 K z drogą gminną, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki BMW (wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej) z pojazdem ciężarowym marki Man.


W wyniku zdarzenia 4 osoby poniosły śmierć na miejscu: kierujący bmw 57-letni mężczyzna oraz troje pasażerów tj. mężczyzna w wieku 58 lat i dwie kobiety w wieku 65 i 45 lat. Ofiary wypadku to mieszkańcy pow. brzeskiego. W wyniku wypadku ciężkich obrażeń ciała doznała czwarta pasażerka pojazdu BMW, 20-letnia mieszkanka pow. proszowickiego, która śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do szpitala w Krakowie.


29 letni kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł poważniejszych obrażeń, był trzeźwy. Został również zabrany do szpitala.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora i w obecności biegłego sądowego przez kilka godzin pracowali policjanci i strażacy. Na czas prowadzonych czynności, w tym oględzin pojazdów i miejsca zdarzenia, do godziny 1:30, droga była całkowicie zablokowana. Ruch odbywał się objazdami.

Śledztwo w sprawie wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa Kraków Nowa - Huta.


« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne