Kraśnik: Śmiertelny wypadek - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


sobota, 26 października 2019

Kraśnik: Śmiertelny wypadek

Policjanci ustalają szczegóły wypadku do którego doszło dziś rano w miejscowości Zakrzówek.. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący hondą na łuku drogi wyjechał na przeciwny pas gdzie doszło do czołowego zderzenia z audi. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych śmierć poniósł 63-latek kierujący audi. Kierowca drugiego pojazdu z obrażeniami trafił do szpitala.


foto: policjaPrzed godz. 8 rano w Zakrzówku doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 63 letni mieszkaniec gminy Zakrzówek. Ze wstępnych ustaleń policyjnych, na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem honda na łuku drogi wyjechał na przeciwny pas drogi i doszło do czołowego zderzenia z audi. Droga na tym odcinku była bardzo śliska ze względu na opadającą mgłę. W wyniku zderzenia kierowca audi poniósł śmierć, kierujący hondą z obrażeniami ciała trafił do szpitala.


Na miejscu pracowała policyjna grupa dochodzeniowa pod nadzorem Prokuratora Rejonowego. Policjanci zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny. Pozwoli to na ustalenie przyczyn, okoliczności i szczegółów przebiegu wypadku. Droga w miejscu, gdzie doszło do zdarzenia była nieprzejezdna. Policjanci wyznaczyli objazdy.

JM

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne