Tragiczny wypadek na DK 45 na odcinku pomiędzy Roszkowem a Zabełkowem - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


wtorek, 3 września 2019

Tragiczny wypadek na DK 45 na odcinku pomiędzy Roszkowem a ZabełkowemRaciborscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku drogowego. Doszło do niego wczoraj około godz. 11.10 na DK 45 na odcinku pomiędzy Roszkowem a Zabełkowem. W wyniku odniesionych obrażeń 47-letnia kierująca toyotą poniosła śmierć na miejscu.foto: Policja Śląska

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 11.10 na DK 45 na odcinku pomiędzy Roszkowem a Zabełkowem. Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, że 47-letnia kierująca toyotą jadąc od strony Raciborza, z niewyjaśnionego powodu zjechała na lewy pas jezdni zderzając się z jadącym z naprzeciwka oplem. W wyniku odniesionych obrażeń kierująca toyotą poniosła śmierć na miejscu. Do szpitala trafiła 30-letnia mieszkanka powiatu raciborskiego kierująca oplem i jej kilkumiesięczne dziecko. Droga krajowa była zablokowana przez prawie cztery godziny, policjanci wyznaczyli objazdy, na które kierowali uczestników ruchu. Raciborscy śledczy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę w szczególności, gdy aura nie sprzyja. Przestrzegamy przed przekraczaniem dozwolonych prędkości w terenie zabudowanym, jak również poza nim. Ostrzegamy także pieszych i rowerzystów, aby zachowali szczególną ostrożność przy wkraczaniu i poruszaniu się jezdnią. Przypominamy również rowerzystom i pieszym o obowiązku używania poza obszarem zabudowanym elementów odblaskowych.

Poniżej publikujemy zdjęcia ku przestrodze !

f1« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne