FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Awanturował się na własnym weselu. Agresywny Pan Młody imprezę zakończył w izbie wytrzeźwieńPolicjanci zatrzymali 40-latka, który wszczął awanturę w trakcie swojego przyjęcia weselnego. Mężczyzna rozbijał butelki i kieliszki. Swoją agresję wyładował również w pomieszczeniu sanitarnym. Był wulgarny i agresywny wobec pracownika lokalu. Resztę nocy spędził w Izbie wytrzeźwień.


foto: pixabayGłogowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który w trakcie swojego przyjęcia weselnego stał się agresywny i demoluje lokal. Na miejscu zastali 40 latka, który nie chciał opuścić lokalu twierdząc, że to jest jego przyjęcie weselne i nie zamierza się z niego ruszać. Mężczyzna był wulgarny i bardzo agresywny. Swoją złość wyładował na pomieszczeniu sanitarnym. Podczas agresji rozbił kilka butelek i kieliszki. Nie reagował na prośby pracowników lokalu i policjantów.


 W trakcie zatrzymania znieważył i naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy. Trafił do Izby wytrzeźwień, gdzie spędził resztę imprezy weselnej. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...