FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Pijany 17 – latek rozbił się kradzionym samochodem17 – letni chłopak odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i za tzw. zabór pojazdu w celu krótkotrwałego użycia. Nastolatek z gminy Kobyla Góra jechał pijany nieswoim autem, a towarzyszył mu o rok młodszy pasażer. Również pod wpływem alkoholu. Swoją podróż zakończyli uderzając w przydrożne drzewo.


foto: Policja


Do zdarzenia doszło o 4 rano w niedzielę w Mąkoszycach przy Kobylej Górze. 17 – latek stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Jak się okazało nastolatek miał pół promila alkoholu we krwi. 


Pijany był również pasażer, 16 – latek. Volkswagen passat, którym podróżowali należał do 42 – letniego mieszkańca województwa mazowieckiego. 17 – latek zabrał auto bez jego wiedzy.

Mundurowi 17-latka zatrzymali w policyjnym areszcie, odpowie on za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem alkoholu oraz za zabór pojazdu w celu krótkotrwałego użycia. Z kolei o dalszym losie 16-latka w związku z jego przejawem demoralizacji zdecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.


źródło: FaktyKaliskie

« PREV
NEXT »

Popularne