FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Parczew: Śmiertelne potrącenie 14- letniego rowerzystyDo śmiertelnego potrącenia rowerzysty doszło wczoraj po południu w Sewerynówce. Jak wstępnie ustalili mundurowi, 14-letni cyklista wyjechał z bocznej, podporządkowanej drogi wprost pod koła volkswagena. Na wskutek odniesionych obrażeń, nieletni poniósł śmierć na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają teraz wszystkie szczegóły tego tragicznego zdarzenia.


foto: policja


Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Sewerynówka. Do dyżurnego parczewskiej jednostki wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty. 


Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu policjanci, 14-latek wyjechał z bocznej, podporządkowanej drogi wprost pod koła volkswagena. Obrażenia nastolatka okazały się na tyle rozległe, że jego życia pomimo podjętej reanimacji, nie udało się uratować.

Badanie alkomatem wykazało, że 49 – letni kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat był trzeźwy. Policja pod nadzorem prokuratury bada teraz wszystkie okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.


« PREV
NEXT »

Popularne