FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Bielsko-Biała: Policja zatrzymała nożownika, który zaatakował mężczyznę i 14-latkaKryminalni z bielskiej komendy wraz z policjantami z drugiego komisariatu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zranienie nożem dwóch osób, do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy w jednej z kamienic na ulicy Michałowicza w Bielsku-Białej. 36-latek został zatrzymany w rejonie osiedla, na którym doszło do ataku. W chwili zatrzymania miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Za uszkodzenie ciała grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.


foto: Policja


Dzisiaj po godzinie 10. policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który w nocy ranił nożem dwie osoby w jednej z bielskich kamienic na obrzeżach miasta. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał blisko 2 promile alkoholu we krwi. 


Według wstępnych ustaleń pomiędzy napastnikiem, a jego 44-letnim znajomym, doszło do sprzeczki, w trakcie której 36-latek wyjął nóż i ugodził nim mężczyznę oraz zadał niegrożną ranę ciętą 14-latkowi, który również znajdował się w mieszkaniu. 


Wcześniej obydwaj mężczyźni spożywali razem alkohol. Śledczy ustalają dokładny przebieg zdarzenia i motywy, którymi kierował się sprawca. Za uszkodzenie ciała grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...