FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Bielsko-Biała: Policja szuka nożownika, który zranił nożem 44-latka i 14-latkaKryminalni z bielskiej komendy poszukują mężczyzny, który tej nocy około godziny 23.20 ranił nożem dwie osoby w kamienicy na bielskiej ulicy Michałowicza.


foto ilustracyjne: lop


Do zdarzenia doszło ostatniej nocy około godziny 23.20. Oficer dyżurny bielskiej komendy odebrał zgłoszenie o ugodzeniu nożem dwóch osób w kamienicy na bielskiej ulicy Michałowicza, którego sprawca zbiegł. Na miejsce natychmiast zostały wysłane policyjne patrole. 


Mundurowi potwierdzili, że na miejscu doszło do dźgnięcia nożem. Sprawca ugodził w okolice brzucha 44-latka oraz zadał ranę ciętą 14-latkowi, a następnie oddalił się. Ugodzony nożem 44-latek z poważnymi obrażeniami został zabrany do szpitala. 14-latek został zabrany do szpitala pediatrycznego z obrażeniami nie zagrażającymi jego życiu.

Trwają czynności dochodzeniowo-śledcze i operacyjne zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do zatrzymania sprawcy prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 12 12 55, nr alarmowe 112.

« PREV
NEXT »

Popularne