FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Uczestnik programu ,,Rolnik szuka żony” stracił cały dobytek w pożarze


Dramat przeżywa jeden z uczestników zerowego odcinka 4. sezonu „Rolnik szuka żony”. Prawie cały dobytek Adama oraz jego rodziny strawił ogień. Ruszyła w internecie zbiórka, by odbudować gospodarstwo.

foto: Facebook

Na antenie TVP jesienią 2019 roku ponownie pojawi się „Rolnik szuka żony”. Samotni mężczyźni spróbują znaleźć miłość swojego życia wśród uczestniczek programu. Sylwetki panów, którzy wystąpią w nowej edycji programu są już nam znane.


 W sieci tymczasem jest głośno o Adamie. Wystąpił on w 4. sezonie ,,Rolnik szuka żony”. Pojawił się tylko w odcinku zerowym, lecz w pamięci widzów zapadł, jako pracowity gospodarz. Adama i jego rodzinę niestety spotkała tragedia. Jak poinformował portal prostozopolskiego.pl, 12 lipca w Chróścinie Opolskiej (w piątek) wybuchł pożar pochłaniając niemal cały dobytek rodziny. 


Ogień strawił budynki gospodarcze, stodołę, jak również część budynku mieszkalnego. W pożarze straciło życie 20 krów. Został zniszczony także sprzęt gospodarczy o wartości około 200 tysięcy złotych, między innymi siewnik, ciągnik i sieczkarnia. 12 zastępów straży pożarnej brało udział w gaszeniu pożaru.


Wiele osób poruszyła tragedia uczestnika „Rolnik szuka żony” i jego najbliższych. Ruszyła zbiórka funduszy  na rzecz odbudowy własności Adama i jego rodziny. Próg zbiórki to 200 tysięcy złotych. Darczyńcy obecnie wpłacili ponad 48 tysięcy. O udzielenie pomocy zaapelowano z oficjalnego profilu programu na Facebooku. 


Również Marta Manowska - prowadząca „Rolnik szuka żony”apeluje o pomoc do fanów.

„Kochani. Wielka tragedia dotknęła Adama, bohatera 4 edycji programu i jego bliskich. Utracił nie tylko dobytek życia, dom, ale i miejsce pracy. Wierzę, że razem zbudujemy nowy dom dla Adama” – pisze na Facebooku.


źródłó: Radio Zet

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...