FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Eva Minge przeszła poważną operację (ZDJĘCIA)


Eva Minge przeszła poważną operację i znajduje się w szpitalu. Informację opublikowała mediach społecznościowych. Co dolega projektantce?

foto: Eva Minge

Eva Minge na Instagramie poinformowała swoich fanów, iż przebywa w szpitalu od niedzieli. Okazało się, że miała problemy zdrowotne już od pewnego czasu . Nie wyjaśniła dokładnie swoim fanom, co jej dolega, ale zaznaczyła, że zmagała się z uporczywym bólem.

„Życie czasem rzuca nas na kolana . Mnie ostatnio rzucało regularnie z bólu . I tylko na klęczkach dosłownie , dawało się to przetrwać . W niedziele trafiłam w końcu do szpitala i od rana była już akcja ratowania mojego zdrowia” – opublikowała na swoim Instagramie Eva Minge. Projektantka przeszła operację. Postanowiła podziękować w dalszej części wpisu personelowi Akademickiego Szpitala Klinicznego Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu.


Problemy z kręgosłupem

Być może projektantka ma problemy z kręgosłupem. Jakiś czas temu pokazała swoją fizjoterapeutkę, pomagającą jej zmagać się z bólem kręgosłupa. Minge ma problemy zdrowotne nie pierwszy raz. Powiedziała w 2015 roku, iż walczyła z chorobą nowotworową przez 4 lata. Zdecydowała się podać tę informację mediom dopiero wtedy, gdy wygrała z chorobą. Dlaczego nie powiedziała o swoich kłopotach zdrowotnych wcześniej - wyjaśniła w wywiadzie dla Polsat News.

„Dlatego, że to nie jest modne w moim środowisku. Żyję z tego, co robię i któż by inwestował w dobra luksusowe, za którymi stoi śmiertelnie chora projektantka? Tam są tylko jachty, szybkie samochody, piękne konie, długie papierosy. Luksus. Tam nie ma porażek, rozwodów” – zaznaczyła.


 źródło: Radio Zet
foto: Eva Minge1foto: Eva Minge2

« PREV
NEXT »

Popularne