FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Tragiczna śmierć 19-latka


Policjanci z Janowa Podlaskiego wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj na terenie gminy Konstantynów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-latek wszedł na słup linii energetycznej. Mężczyzna spadł z wysokości kilku metrów. Pomimo prowadzonej reanimacji zmarł.Wczoraj po godz. 21:00 dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został o zdarzeniu do jakiego doszło na terenie gm. Konstantynów. Z relacji zgłaszającego wynikało, że młody mężczyzna wszedł na słup linii energetycznej. W pewnym momencie prawdopodobnie porażony został prądem i spadł z wysokości kilku metrów.

Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Na miejscu wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Janowa Podlaskiego oraz ratownikami medycznymi biorącymi udział w zabezpieczeniu trwającego nieopodal festynu, udzielali poszkodowanemu pierwszej pomocy przedmedycznej, do czasu przyjazdu załogi karetki pogotowia. Niestety pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji mężczyzna zmarł.

Policjanci ustalili, że jest to 19-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego. Czynności na miejscu zdarzenia wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało został zabezpieczone, celem przeprowadzenia sekcji.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

BSP

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...