FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Paweł Kukiz publikuje przerażające zdjęcia. Fatalny stan dziecięcego szpitala (ZDJĘCIA)Wszyscy prześcigają się w programach na „naprawę Służby Zdrowia”… Przed wyborami, z wielkich billboardów za jeszcze większe pieniądze zajumane Polakom przez partie polityczne, spoglądać będą na nas mordy ( te „zdradzieckie” i te drugie) wyretuszowane Photoshopem na „miłujące Polaków anioły”. 

foto: @kukizpawel

Przedstawiam kilka fotek Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus, gdzie operowana była moja Hania. Centrum Warszawy, stolicy blisko 40 milionowego kraju. I uwaga – wejście od ulicy Nowogrodzkiej. Tak, tej słynnej ulicy na której mieści się Biuro Jedynie Słusznej Partii Prawdziwie Kochającej Polskę i Polaków. Partii „DAJĄCEJ”! 


Jak już tak „DAJCIE” (z naszych pieniędzy), to „DAJCIE” przed wyborami chociaż na dach w tym szpitalu, dopóki jeszcze się nie zawalił. I zróbcie to choćby w trosce o PiS-owskie biura na Nowogrodzkiej utrzymywane z naszej kasy, bo wam jeszcze sąsiadujący z wami szpital waląc się przysypie papiery ze wspaniałymi z pewnością (bo jakże inaczej) planami „naprawy Służby Zdrowia”…P.S.
Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus w Warszawie istnieje od 1901 roku. W okresie II wojny światowej szpital stanowił schronienie dla żołnierzy Państwa Podziemnego. W trakcie okupacji na terenie szpitala odbywało się także tajne nauczanie studentów medycyny.
Szpital hospitalizuje rocznie średnio 45 tysięcy pacjentów, w tym blisko 5000 pacjentów ze schorzeniami i urazami układu ruchu, około 3600 po przeszczepieniach nerek, trzustki lub wątroby. Jednocześnie w Szpitalu rocznie wykonywanych jest około 1800 zabiegów chirurgicznych (w tym przeszczepienia wątroby, trzustki, nerki). Tutaj zrodziła się polska transplantologia. Jednostki Szpitala wyróżniają się doskonałymi wynikami leczenia stanów do niedawna nieuleczalnych i opornych na leczenie, a związanych z istotną poprawą jakości życia i sprawności pacjenta…P.S. II
… i nie odpowiadajcie mi, PiSowcy, że to „wina Tuska”. Bo nie tylko. Swoje też weźcie na klatę. Bo wspólnie z Platformą bronicie tego postbolszewickiego ustroju, który wam daje luksusowe życie za kasę Polaków. I kosztem zdrowia i życia Polaków jesteście w stanie operować tematem zdrowia na „wynik wyborczy”.
Pamiętacie jak zaproponowałem ze dwa lata temu na spotkaniu wszystkich szefów opcji parlamentarnych u Prezydenta, żeby WSPÓLNIE, wszystkie partie, pochyliły się nad napisaniem WSPÓLNEJ ustawy o reformie Służby Zdrowia a następnie podpisały umowę, że ta reforma będzie wdrażana bez względu na to, kto obejmie władzę (bo kilkunastu lat potrzeba na naprawę)? Pamiętacie?Jesli nie, to tu link dla przypomnienia https://www.polskieradio.pl/…/1900306,Kukiz-prezydent-powin… NIKT z was nie był tym zainteresowany!!! Bo każda partia traktuje ten temat jako „paliwo wyborcze” i środek do celu, jakim jest zawładnięcie spółek państwa, by potem poobsadzać w nich swoje rodziny. Kosztem ludzkiego zdrowia. Cwaniaki POPiSowe....


foto: 1


foto: 2


foto: 3


foto: 4


foto: 5


foto: 6


foto: 7


foto: 8


foto: 9


Tekst oryginalny/ źródło: @kukizpawel
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...