Tragedia na strzelnicy. Nie żyje instruktorka - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 14 czerwca 2019

Tragedia na strzelnicy. Nie żyje instruktorka


Do tragedii doszło w piątek, 14 czerwca, na prywatnej strzelnicy nieopodal Nietoperka koło Międzyrzecza (woj. lubuskie), 23-letni mężczyzna śmiertelnie postrzelił instruktorkę. Okoliczności dramatycznych wydarzeń wyjaśniają prokuratura i policja.


foto ilustracyjne: pixabay


Do tragedii doszło w piątek przed południem na prywatnej strzelnicy. Kiedy policja przyjechała na miejsce, sprawca był już zatrzymany, najprawdopodobniej przez męża ofiary. Postrzeloną 42-latkę reanimowali ratownicy z pogotowia, ale jej życia nie udało się uratować.

Sprawca ataku próbował uciekać, lecz został powstrzymany przez męża zabitej. Według Gazety Lubuskiej napastnik próbował strzelać również do niego.

Jak informuje FAKT24- sprawca najpierw oddał strzały do celu, a potem odwrócił się i strzelił w stronę kobiety.

-Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że mąż zabitej kobiety jest byłym policjantem. – To bardzo mili ludzie – powiedzieli Fakt24 mieszkańcy Nietoperka o parze, która prowadziła profesjonalną strzelnicę.

Jak ustalili reporterzy RMF FM Sprawca uciekł z miejsca tragedii, ale został schwytany przez męża ofiary, jeszcze przed przyjazdem policji.


źródło: RMF24/ FaktyInteria/ FAKT24/ RadioZet/ poinformowani

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne