Policja zatrzymała podejrzanego o zabójstwo 10-letniej Kristiny - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 16 czerwca 2019

Policja zatrzymała podejrzanego o zabójstwo 10-letniej KristinyMężczyzna podejrzany o zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin został zatrzymany - podaje Polska Agencja Prasowa, powołując się na źródło zbliżone do śledztwa.Po godzinie 18, Polska Agencja Prasowa poinformowała jednak na Twitterze, że "źródło PAP zbliżone do śledztwa" potwierdziło zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o zabójstwo 10-letniej dziewczynki z Dolnego Śląska.


Wcześniej pojawił się artykuł na portalu wp.pl: Według nieoficjalnych informacji jakie udało się uzyskać redakcji wp.pl -Zabójca 10-letniej Kristiny został namierzony. Był to główny podejrzany w sprawie.

Dziewczynka zaginęła 13 czerwca koło południa. Wyszła ze szkoły i wracała do domu, który od szkoły dzieli trochę ponad kilometr.
Ostatni raz była widziała 200 metrów od domu.

Niestety po godzinie 20.00 ujawniono zwłoki dziewczynki w okolicy Imbramowic. Ciało dziewczynki było częściowo roznegliżowane.

- Przyczyną zgonu 10-letniej Kristiny były liczne rany kłute klatki piersiowej oraz szyi. Zbrodnia miała podłoże seksualne – poinformował w piątek wieczorem Prokurator Rejonowy w Świdnicy Marek Rusin. Sekcja zwłok dziewczynki trwała blisko 12 godzin.


źródło: RadioZet/ WP.PL/ GłosWojewódzki

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne