FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Podejrzewany o bestialskie zabicie psa trafił do policyjnego aresztu


Policjanci z Myszkowa zatrzymali 23-letniego mężczyznę podejrzewanego o uśmiercenie psa ze szczególnym okrucieństwem. Na terenie zamieszkiwanej przez niego posesji ujawniono jutowy worek, a w nim martwe zwierzę z odrąbaną głową. Mężczyzna przebywa w policyjnym areszcie. Ustawa o ochronie zwierząt za zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem przewiduje karę do 5 lat więzienia.


Wczoraj około godziny 10:40 dyżurny policji otrzymał informację, że w na terenie jednej z myszkowskich posesji przy ulicy Rolniczej ujawniono jutowy worek, a w nim martwe zwierzę z odrąbaną głową. 


Na miejsce został skierowany patrol interwencyjny, który potwierdził ten fakt. Ze zgromadzonego materiału dowodowego śledczych wynika, że podejrzewanym o bestialski czyn jest 23-latek, który zamieszkiwał posesję. 


Wczoraj został zatrzymany przez mundurowych w miejscu zamieszkania. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie oczekuje na dalsze decyzje prokuratora. Uśmiercenie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem zagrożone jest karą 5 lat więzienia.

« PREV
NEXT »

Popularne