FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Wypadek pod Kaliszem. Nie żyje półtoraroczne dziecko


Tragiczny w skutkach okazał się poniedziałkowy wypadek w Pamięcinie pod Kaliszem. W zderzeniu trzech samochodów osobowych i ciężarówki ranne zostały dwie osoby, w tym, półtoraroczne dziecko. Lekarzom nie udało się go uratować. Matka trafiła na oddział intensywnej opieki medycznej.


foto: infostrow.pl


Tragedia rozegrała się na drodze wojewódzkiej 442 Kalisz – Września. W miejscowości Pamięcin w gminie Blizanów doszło do zderzenia trzech samochodów. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca renault kangoo, 33-letnia kobieta jechała w stronę Kalisza. 


Tuż przed nią jechał volkswagen polo, którego kierowca sygnalizował zamiar skrętu w lewo i zaczął zwalniać. Wtedy kierująca renault zjechała nagle na przeciwny pas ruchu, którym nadjeżdżał samochód ciężarowy służący do asenizacji.

Renault uderzyło w lewy narożnik volkswagena, a następnie zderzyło się z ciężarówką. Renault koziołkowało i wylądowało na dachu. Metalowe elementy dachu raniły siedzące w foteliku półtoraroczne dziecko. Ciężko ranna została również 33-letnia kobieta, która kierowała autem. Oboje zostali przewiezieni do szpitala w Kaliszu. Tutaj zapadła decyzja o przetransportowaniu dziecka śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Niestety, dziewczynki nie udało się uratować. Jej matka przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej szpitala w Kaliszu. Jej stan lekarze określają jako ciężki, ale stabilny.
źródło: ostrow.naszemiasto.pl/ infostrow.pl

« PREV
NEXT »

Popularne