FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Nowe, szokujące fakty w sprawie ucznia zabitego w szkole. Miesiąc wcześniej Kuba został uprowadzony


Reporter „Interwencji” rozmawiał z rodzicami Kuby (16 l.), ucznia zamordowanego w warszawskiej szkole. Powiedzieli oni, że miesiąc przed tragedią został on uprowadzony przez osobę z osiedla. Gdy sprawa została zgłoszona na policję, nazwano go konfidentem oraz grożono mu. Mama Kuby zgłosiła to w szkole, wówczas chłopiec został zaatakowany przez Emila B.


foto: Facebook

W piątek, 10. maja, w Szkole Podstawowej nr 195 w Warszawie został zamordowany Kuba Kiziltas. Sprawcą był szkolny kolega chłopca, Emil B. Rodzice zabitego powiedzieli reporterowi „Interwencji”, że miesiąc wcześniej ich syn został porwany, a to zdarzenie mogło przyczynić się do późniejszej tragedii. 


Osoba, którą Kuba dobrze znał z osiedla, podjechała z jeszcze jednym mężczyzną samochodem i kazała wsiąść do niego Kubie. Wywieźli chłopca do lasu i kazali mu oddać im 700 złotych, gdyby tego nie zrobił, to miał zacząć sobie kopać grób. Chłopiec nie wiedział o jakie pieniądze chodzi, wtedy wyjaśnili mu, że ma dać 700 złotych za to, że go tam przywieźli. Powiedzieli, żeby dzwonił do ojca, gdyż ten ma pieniądze. 

Kuba zadzwonił do taty, powiedział mu o tym, żeby dał mu pieniądze, bo musi oddać pożyczkę. Dodał, że musi oddać 700 złotych, później mówił o 500 złotych. Tata odpowiedział mu, że jeśli jest komuś winny, to da mu tę sumę. 


Chłopiec wykorzystał nieuwagę porywaczy i uciekł. Rodzice zgłosili sprawę na policję, która zatrzymała jednego ze sprawców na 48 godzin. Po wyjściu z aresztu powiedział on na osiedlu, że Kuba doniósł na niego na policję. 

Dwa dni przed śmiercią mama Kuby dowiedziała się o 15-letnim Emilu B., który miał brać narkotyki i być bardzo agresywny. 16-latek opowiedział mamie, że chłopak, chociaż jest od niego młodszy, to jest masywny i potrafi się bić. 
Kuba w klasie i w szkole nazywany był konfidentem. 


Mama chłopca poszła z nim do szkoły. Chciała wyjaśnić sytuację z wicedyrektor. Poprosiła o spotkanie z rodzicami Emila. Po rozmowie kobieta zeszła na dół i tam zobaczyła dużo krwi. Po śladach pobiegła do klasy, gdzie znalazła swojego syna. Chłopiec był martwy. Sprawca zadał mu 8 ciosów nożem. Każdy z nich był głęboki na 6-8 centymetrów. 

Emil B. został aresztowany. Najpewniej za to zabójstwo będzie sądzony jak dorosły. Zatrzymano jeszcze 4 inne osoby, które mają związek z tą sprawą. Wśród nich nie ma mężczyzny, który miesiąc wcześniej porwał 16-latka. 

Renata Zalewska-Ociepa
źródło: polsatnews
« PREV
NEXT »

Popularne