FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Kraśnik: Wypadek na DK-19. Trzy osoby trafiły do szpitala


Trzy osoby trafiły do szpitala po zdarzeniu drogowym na DK-19 w pobliżu Kraśnika do którego doszło dzisiaj rano. Najprawdopodobniej przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Policjanci skierowali ruch na objazdy.


foto: policja


Dzisiaj rano po godzinie 6:00 na drodze krajowej nr 19 tuż za miejscowością Słodków Drugi na skrzyżowaniu doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Na miejscu interweniowali policjanci oraz pozostałe służby ratownicze. W wyniku zdarzenia trzy osoby poszkodowane wyniku trafiły do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu wypadku wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu wyjeżdżając z drogi podporządkowanej i zderzył się z samochodem osobowym marki Volvo jadącym drogą krajową w kierunku Rzeszowa. Samochody zostały poważnie uszkodzone. Do szpitala w Kraśniku trafiły pasażerki volvo i kierowca passata.

Na drodze ze względu na godziny szczytu powstały spore utrudnienia w ruchu pojazdów. Policjanci zorganizowali objazdy. Przed godziną 8:00 droga po zakończeniu czynności została odblokowana.

J.M.

« PREV
NEXT »

Popularne