FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Zamość: 35-latka próbowała zabić swojego partnera


35-latka, która ugodziła nożem swojego partnera usłyszała zarzuty usiłowania zabójstwa. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala, jego stan nie zagraża życiu. W czasie zdarzenia oboje nie byli nietrzeźwi. Badanie wykazało, że 35-latka w organizmie miała ponad 3,5 promila alkoholu, natomiast jej konkubent blisko 2,5 promila. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury oraz policji i zastosował w stosunku do 35-latki trzymiesięczny areszt.


foto: policjaO zdarzeniu dyżurny zamojskiej komendy został powiadomiony w sobotę ok. godziny 22.00. Zgłaszający poprosił o pomoc informując, że w Zwierzyńcu jego krewny został ugodzony nożem. 


Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze, którzy pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ustalili jego przebieg i zabezpieczyli ślady niezbędne do dalszego postępowania. Jak ustalili mundurowi do zdarzenia doszło w mieszkaniu zajmowanym przez konkubentów.

 W czasie kłótni 35-letnia partnerka pokrzywdzonego nagle ugodziła go nożem. Po zajściu 41-latek wyszedł z mieszkania i poprosił o pomoc znajdujących się na podwórzu znajomych. W czasie zdarzenia oboje byli nietrzeźwi. Badanie wykazało, że 35-latka w organizmie miała ponad 3,5 promila alkoholu, natomiast jej konkubent blisko 2,5 promila. 


Mężczyzna został przewieziony do szpitala, stan w jakim się znajduje nie zagraża jego życiu. Kobieta została przewieziona do komendy i osadzona w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszała prokuratorskie zarzuty usiłowania zabójstwa, a sąd na wniosek policji i prokuratora aresztował ją na najbliższe trzy miesiące. Za usiłowanie zabójstwa 35-latka odpowie teraz przed sądem. Grozić jej może dożywocie.

D.K-B.

« PREV
NEXT »

Popularne