FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Śmiertelny wypadek. Nie żyje 9-letnie dziecko i 46-letnia kobieta

24 kwietnia, przed 16:00 na jednej z dróg powiatu dzierżoniowskiego miał miejsce śmiertelny wypadek drogowy. Nie żyje 9-letnie dziecko i 46-letnia kobieta.


foto: policja


Wczoraj przed godziną 16.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w Piławie Górnej na skrzyżowaniu ulicy Groszowieckiej z drogą wojewódzką nr 382. Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 46-letnia mieszkanka powiatu kłodzkiego, podróżująca mazdą, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 20 letniemu mężczyźnie jadącemu audi i doprowadziła do zderzenia bocznego.


 Uderzenie było tak duże, że mazda wywróciła się na dach. Niestety będący w tym pojeździe 9-letni chłopiec zginął na miejscu. Kierująca z ciężkimi obrażeniami ciała została zabrana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala. 46-latki także nie udało się uratować.Na miejscu zdarzenia czynności procesowe, z udziałem biegłego sądowego z zakresu wypadków drogowych, nadzorował Prokurator Rejonowy. Organ ten prowadził będzie śledztwo celem wyjaśniania wszystkich okoliczności oraz przyczyn tego wypadku.


Apelujemy do kierowców o ostrożność i rozwagę, pamiętajmy o tym, aby wybierając się w dalszą podróż - być wypoczętym. Warto też zadbać o stan techniczny samochodu, oświetlenie i hamulce.

« PREV
NEXT »

Popularne