Pięcioletnia dziewczynka została znaleziona w mieszkaniu wypełnionym śmieciami. Malutka miała w szyi wrośnięty drut - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 10 marca 2019

Pięcioletnia dziewczynka została znaleziona w mieszkaniu wypełnionym śmieciami. Malutka miała w szyi wrośnięty drutW mieszkaniu w Moskwie znaleziono pięcioletnią dziewczynkę. Była pozostawiona bez opieki, a mieszkanie wypełniała góra śmieci. Dziewczynka była wychudzona i spragniona, gdyż w lokalu nie pozostawiono jej nic do jedzenia i picia. Policja zatrzymała mamę dziecka.


foto: mosday

Z mieszkania w Moskwie słychać było głośny płacz dziecka. Zaniepokojeni sąsiedzi postanowili wezwać policję. Po przyjeździe, mundurowi weszli do lokalu. Tam znaleźli nagą dziewczynkę. 


Miała ona szmatę owiniętą wokół szyi, a na głowie czapkę. Całe mieszkanie zasypane było śmieciami. Nie było w nim bieżącej wody oraz jedzenia. Okazało się także, że pięciolatka ma na szyi wrośnięty drut. 

Dziewczynka nie potrafiła mówić, była bardzo spragniona. Dziecko zostało natychmiast przewiezione do szpitala. Malutka była odwodniona, bardzo wychudzona oraz miała ropne zapalenie ucha. Wrośnięty w jej szyję drut musieli wyjąć chirurdzy. 


Gdy, Irina Garoszenko, matka dziewczynki wróciła do domu, została od razu zatrzymana przez sąsiadów, którzy pilnowali jej aż do przyjazdu policji. Okazało się, że kobiety nie było w domu przez kilka dni. 47-latka została aresztowana. 

Matka dziewczynki była w związku z Ukraińcem. Gdy mężczyzna został deportowany z Rosji, kobieta zaczęła się dziwnie zachowywać. Jedna z sąsiadek powiedziała w rozmowie z mediami, że widywała ją spacerującą z córeczką, ale po jakimś czasie spotykała już tylko matkę. Kiedy zapytała jej gdzie jest dziewczynka, ta miała jej odpowiedzieć, że przebywa ona u babci, która ma ją zaprowadzić do przedszkola. Kobieta była zaskoczona informacją podaną jej przez matkę, wiedziała bowiem, że rodzice 47-latki zmarli 15 lat wcześniej. 

Matka pięciolatki zostanie poddana badaniom psychiatrycznym. 

Renata Zalewska-Ociepa
źródło: rmf24/news.pn.ru
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne