Tragiczny pożar po wybuchu w piekarni. Nie żyją kobieta w ciąży i dziecko - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 10 lutego 2019

Tragiczny pożar po wybuchu w piekarni. Nie żyją kobieta w ciąży i dziecko


W pożarze dwupiętrowego domu, do jakiego doszło w Lyonie po eksplozji w znajdującej się na parterze piekarni, zginęła kobieta z dzieckiem - poinformował prokurator Nicolas Jacquet z Lyonu, który zarządził śledztwo w sprawie "przyczyn i okoliczności zdarzenia"


foto: LPLdirect

Zgodnie z informacją udostępnioną przez prokuraturę, cztery osoby są ranne. Trójka rannych to przechodnie, którzy znaleźli się przypadkiem w pobliżu piekarni, gdzie najprawdopodobniej doszło do wybuchu butli z gazem.

"W budynku, gdzie wcześniej wybuchł pożar, znaleźliśmy ciała kobiety i dziecka" - oświadczył w sobotę późnym wieczorem szef lyońskiej prokuratury. Są to najprawdopodobniej żona oraz dziecko jednego z mieszkańców budynku.

W budynku, gdzie wcześniej wybuchł pożar, znaleźliśmy ciała kobiety i dziecka - oświadczył szef lyońskiej prokuratury. Są to najprawdopodobniej żona oraz dziecko jednego z mieszkańców budynku. Jest on czwarta osobą ranną w wyniku eksplozji.

Mężczyzna wyskoczył przez okno mieszkania położonego na drugim piętrze, zachęcony do tego przez ekipę ratowniczą. "Gdy znalazł się na ziemi, natychmiast poinformował strażaków, że w płonącym mieszkaniu pozostała jego ciężarna żona i dziecko" - twierdzą świadkowie, których słowa cytuje AFP.


źródło: radiozet/ akty.interia/ rmf24/ polsatnews

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne