Wiceminister Elżbieta Bojanowska została odwołana. Powodem odwołania kontrowersyjny projekt - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 9 stycznia 2019

Wiceminister Elżbieta Bojanowska została odwołana. Powodem odwołania kontrowersyjny projekt


Z dniem 9 stycznia 2019 r. Elżbieta Bojanowska została odwołana ze stanowiska wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej.


foto: screen/wideo


Wczoraj , Elżbieta Rafalska - Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, skierowała do Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego wniosek o odwołanie podsekretarz stanu w ministerstwie rodziny Elżbiety Bojanowskiej z pełnionej funkcji.

Premier Mateusz Morawiecki odwołał dziś ze stanowiska wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbietę Bojanowską - poinformowała rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska.

Wiceminister Elżbieta Bojanowska w ramach obowiązków służbowych sprawowała nadzór nad zmianami w ustawie o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie i niektórych innych ustaw. Odpowiadała również za obszar polityki senioralnej i pomocy społecznej.

W projektowanej ustawie znalazły się kontrowersyjne zapisy, na które nigdy nie było zgody minister Elżbiety Rafalskiej. Każda forma przemocy zawsze powinna być surowo piętnowana, a jej ofiara jak najlepiej chroniona.

centrum prasowe pap« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne