FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Agata Wróbel prosi o pomoc. Srebrna i brązowa medalistka jest choraAgata Wróbel (37 I.) przeżywa ciężkie chwile. Mało kto wiedział o jej złym stanie zdrowia i problemach osobistych. Okazuje się, że sytuacja byłej sportsmenki jest dramatyczna.


foto: FacebookAgata Wróbel to polska sztangistka. Jest dwukrotną medalistką olimpijską. Zdobyła srebro w Sydney w 2000 roku i brąz cztery lata później w Atenach.

Karierę zakończyła przedwcześnie, w grudniu 2006 roku, gdy dowiedziała się, że jest zakażona wirusem zapalenia wątroby typu C.

Mieszkająca w Bielsku-Białej sztangistka, do tej pory nie zwracała się do nikogo o pomoc. Okazuje się, że sytuacja Wróbel jest dramatyczna."Kiedy odnosiłam sukcesy, starałam się pomagać ludziom wokół mnie Kiedy moja kariera się skończyła zbyt wczesnie .Teraz znajduję się w sytuacji, w której mam na sobie stres związany z wieloma zobowiazaniami finansowymi przez naiwnosc dobre serce  a także z powodu wielu innych rzeczy, które wydarzyły się w moim życiu,w ciagu krotkiego okresu czasu.Nagla  smierć mojej mamy w 2016 r. Jest czymś, czego wciąż nie moge zaakceptować po dzien dzisiejszy.Choruje na cukrzycę i mam neuropatię cukrzycową, która powoduje ciągły ból w moich rękach i stopach .Muszę codziennie przyjmować silne środki przeciwbólowe  Koszty tych leków są kolejnym obciążeniem. Gleboka depresja leki napady paniki towarzysza mi codziennie.Szukam pomocy, aby móc stanąć na nogi splacic zobowiazania odnalezc siebie sprzed lat .Kazdy ma swoje problemy choroby dobre zle dni,kazdy ma swoja historie zycia ktorej nie da sie opowiedziec w parunastu zdaniach.Wiem, że miałam wielu fanów, gdy rywalizowałam na pomoscie jeśli niektórzy z nich to widzą i czują, że chcieliby mi pomoc i przekazać nawet najmniejszą kwotę, byłabym bardzo wdzięczna.Nie wiem czy moja glowa wytrzyma to upokorzenie ale kilku przyjaciol ktorzy chcieli mi pomoc jak tylko mogli (a ja nie potrafilam przyjac pomocy) powiedzieli ze ja tez mam prawo o nia poprosic.Anna A (lala) .Katarzyna L. Katarzyna M.dziekuje wam za wsparcie i kazdemu z osobna ktorzy zaoferowali pomoc."

źrodło: fakt24/ wp.pl/ wprost/ rp.pl
« PREV
NEXT »

Popularne