W bestialski sposób pozbawiła życia swoją nowo narodzoną córeczkę. Została skazana na 8 lat więzienia - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 17 grudnia 2018

W bestialski sposób pozbawiła życia swoją nowo narodzoną córeczkę. Została skazana na 8 lat więzienia


Mokotowscy policjanci zatrzymali 24-letnią kobietę, wobec której Sąd Okręgowy w Warszawie wydał postanowienie zatrzymania i osadzenia w zakładzie karnym. Kobietę skazano na 8 lat pozbawienia wolności za zabójstwo swojej córki, którego dokonała w 2015 roku. Aleksandra S. w związku z tą sprawą miała dozór policyjny. 


foto: pixabay

Kiedy 24-latka przyszła do Komendy Policji przy ul. Malczewskiego, policjant już wiedział, że wobec kobiety zostało wydano postanowienie zatrzymania jej i dowiezienia do zakładu karnego w związku z wyrokiem skazującym ją na 8 lat bezwzględnej kary pozbawienia wolności za zabójstwo swojej nowo narodzonej córki.


Aleksandra S. w maju 2015 roku na warszawskim Ursynowie bezpośrednio po urodzeniu dziecka włożyła je do torby foliowej, którą zamknęła na zamek. Torbę ukryła w szafie pod ubraniami. W wyniku tego noworodek płci żeńskiej udusił się. Po kilku godzinach ciało dziecka w szafie znalazła jej matka. Podejrzana o zabójstwo została zatrzymana przez policjantów. Biegli ustalili, że dziecko urodziło się żywe.

W maju 2016 wobec 22-letniej wówczas kobiety mokotowski sąd zastosował 3 miesięczny areszt tymczasowy, który później został zamieniony na dozór policyjny. Kobieta miała obowiązek meldować się na Komendzie Policji przy ul. Malczewskiego. W październiku 2017 roku do sądu wypłynął akt oskarżenia wobec podejrzanej. Została ona skazana na karę 8 lat więzienia.


W listopadzie 2018 warszawski Sąd Okręgowy wydał polecenie osadzenie Aleksandry S. w zakładzie karnym, które przesłał do zrealizowania do mokotowskich policjantów. Zgodnie z tym skazana została zatrzymana i przewieziona do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe lata.
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...